Menu Zavrieť

Centrálny vysávač

Centrály vysávač Rakúsko

Centrálny vysávač odsáva prach, nečistoty a vzduch do centrálnej zbernej nádoby, kde sa filtruje a odvádza von z domu. Odstraňuje špinu, prach a roztoče na 100 %.

S klasickým vysávačom povysávate prach a nečistoty do vymeniteľných vreciek, pričom sa vzduch v miestnosti víri a jemné čiastočky sa opäť dostanú do vzduchu. Centrálny vysávač má vyšší výkon ako klasický vysávač a odsáva nečistoty a alergény do zbernej nádoby. Priemyselný motor a zberná nádoba sa nachádzajú v centrálnej jednotke, ktorá je umiestnená vždy mimo obytných priestorov.

Vysávaný vzduch je odvádzaný do exteriéru. Do obytných priestorov sa teda nemôže vracať ani mikroskopický prach.

Tento moderný typ vysávača predstavuje vhodné riešenie najmä pre alergikov a astmatikov, ktorí sú veľmi citliví na tieto drobné až mikroskopické čiastočky.

Centrálny vysávač v spolupráci s robotickým vysávačom

Spolupráca robotického vysávača a centrálneho vysávača je ideálnym riešením pre udržanie čistoty pri minimalizovaní náročnosti upratovania.

ROBOTO je prvým a momentálne jediným robotickým vysávačom, ktorý je vďaka špeciálnej nabíjacej stanici plne automaticky spojený s centrálnym vysávačom ProfiVac.

Robotický vysávač pozostáva z robota, ktorý vďaka inteligentnej technológii čistí podlahy, a samočistiacej dokovacej stanice.

Počas samočistiaceho procesu vyprázdňuje ROBOTO nielen nádobu na prach, ale zároveň čistí vysávacie kefy a regeneruje filter. Výrazne sa tak redukuje bežná údržba a zvyšuje miera efektívnosti.