Menu Zavrieť

Referencie

Tepelné čerpadlo STIEBEL ELTRON WPL10 AC, Rakúsko (vzduch-voda)

Vzduchové tepelné čerpadlo STIEBEL ELTRON WPL 10 AC slúži v rodinnom dome v Kittsee (Rakúsko) ako zdroj kúrenia a chladenia. V dome s tepelnou stratou cca 4,85kW je nainštalovaný zásobník teplej vody STIEBEL ELTRON SBB 300 basic. Zásobník STIEBEL ELTRON SBP 200 cool slúži na akumuláciu tepla a chladu. Vetranie a rekuperáciu tepla zabezpečuje zariadenie STIEBEL ELTRON LWZ 170 plus.

Podlahové vykurovanie (suchá montáž) drevodom, Hainburg, Rakúsko

Suchá pokládka podlahového vykurovania v drevodome REHAU, Hainburg, Rakúsko. Montáž podlahového vykurovania bez betónového poteru v drevodome.

Tepelné čerpadlo Vaillant, Hainburg an der Donau v Rakúsku

Inštalácia moderného tepelného čerpadla Vaillant vzduch – voda Hainburg an der Donau v Rakúsku. Tepelné čerpadlo zabezpečuje zimné vykurovanie, letné chladenie a prípravu TÚV. Vhodné vnútorné podmienky zabezpečuje vetranie s rekuperáciou Zehnder.

Tepelné čerpadlo STIEBEL ELTRON WPF 07, Hainfeld (zem-voda)

Tepelné čerpadloStiebel Eltron v Rakúskom meste Haifeld zabezpečuje vykurovanie a ohrev teplej vody.

Tepelné čerpadlo IVT, Edelstal (zem-voda)

Tepelné čerpadlo IVT pracuje na vykurovaní stavby a príprave teplej vody. Zdroj energie pre tepelné čerpadlo zem-voda je plošný kolektor s dĺžkou 460m. Tepelná pohoda je zabezpečená podlahovým vykurovaním a ohrev teplej vody v zabudovanom 180l zásobníku.

Tepelné čerpadlo STIEBEL ELTRON WPC 5, Orth an der Donau (voda-voda)

Tepelné čerpadlo STIEBEL ELTRON WPC 5 pracuje na vykurovaní stavby a príprave teplej vody. Zdrojom energie pre tepelné čerpadlo je podzemná voda. Tepelná pohoda je zabezpečená podlahovým vykurovaním a ohrev teplej vody v zabudovanom 180l zásobníku.

V Rakúsku máme viac ako 100 inštalácií tepelných čerpadiel, podlahových kúrení či vetrania s rekuperáciou. Zabezpečujeme návrh, inštaláciu a servis, aby každý náš zákazník mohl spokojne užívať svoj domov. Už viac ako 25 rokov inštalujeme systémy vykurovania a chladenia po celom území Slovenska.
Viac ako 600 budov vykurujú naše systémy z toho dve tretiny tvoria tepelné čerpadlá.

Ponúkame komplexné riešenie začínajúce pri zhotovení podlahového vykurovania, vybraní a inštalovaní najvhodnejšieho tepelného čerpadla, klimatizácie, vetrania/rekuperácie/, centrálneho vysávača a pokračujúce pravidelnou údržbou k spokojnosti zákazníka.

Návrh, zhotovenie a údržbu berieme ako poslanie s cieľom spraviť kvalitnú inštaláciu, ktorá zabezpečí maximálny tepelný a funkčný komfort budovy a jej obyvateľov.

Desiatky ďalších referencií nájdete na stránke GEOTHERM/referencie.